پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

صفحه نخست › راه حل های هوشمند سازی BUS/SCS

 

راهکارهای لگراند در زمینه هوشمندسازی

- مبتنی بر سیستم رادیویی با استفاده از تکنولوژی بی سیم زیگبی - مبتنی بر تکنولوژی باس با استفاده از پروتکلSCS . این محصولات به شکلی ساخته شده اند که دارای بهترین عملکرد متقابل با سایر تجهیزات باشند و بالاترین میزان اطمینان را برای سیستم تضمین نمایند.

کاتالوگ

 

 

پیشنهاد لگراند در زمینه هوشمندسازی

- کنترل هوشمندانه روشنایی و پرده - توزیع هوشمندانه دما در محیط خانه - توزیع صوت و تصویر و سیستم درب بازکن- وسیستم های ایمنی و دسترسی عملکرد یکپارچه تمام موارد فوق به همراه کنترل آنها از مسافتهای دور میسر می باشد.

 

سیستم های چند رسانه ای

کنترل تمامی تنظیمات و کارکردهای چند رسانه ای خانه، از یک نقطه ی واحد، تنظیم روشنایی درباغ، کنترل در ورودی و غیره. با صفحه نمایش های هوشمندسازی خانگی، داخل و خارج از خانه، با هم یکی خواهند شد.

 

شتیبانی محلی: نمایندگی های فروش ما برای کمک در تمامی پروژه های مرتبط با مدیریت روشنائی در دسترس شما هستند. پشتیبانی فنی: پشتیبانی فنی توسط تیم اختصاصی ما، راهنمایی های لازم را برای سوالات شما در مورد کاربرد و مساعدت در نصب یا رفع اشکال ارائه می دهد. خدمات میدانی: همکاری کارشناسان آموزش دیده در حین مراحل اجرا و راه اندازی، به منظور اطمینان یافتن از عملکرد بهینه سیستم کاتالوگ

 

 بازگشت


لگراند     هوشمند سازی     legrand                                


 

2018 © تمامی حقوق سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک